Red Magic’den oyun tutkunlarına: GM001S 4K Mini LED monitör

Çin’de teknoloji dünyasının gözdesi olan Red Magic 9 Pro serisi akıllı telefonlar, güçlü Snapdragon 8 nesil 3 yonga seti ile bugün piyasaya sürüldü. Oyun tutkunları için heyecanı daha da artıran bir diğer gelişme ise, Red Magic’in 5088 Mini LED ile donatılmış 4K oyun monitörü (GM001S) oldu. Bu ürün, markanın daha önce bu yıl piyasaya sürdüğü Red Magic GM001J monitörün ardından gelen ikinci Mini LED monitör.

Red Magic GM001S monitör, 27 inçlik AUO 7.0 IPS panel ile göz kamaştırıyor ve 5088 aydınlatma bölgesi ile dikkat çekiyor. Performans konusunda ise 4K çözünürlük, 160Hz yenileme hızı, 10 bit renk desteği, 1 milyona 1 dinamik kontrast oranı ve 1ms tepki süresi gibi özellikleriyle geri adım atmıyor. HDR 1400 sertifikası almayı başaran bu monitör, Free-Sync ve G-Sync teknolojileriyle tam uyumlu.

Red Magic’den oyun tutkunlarına: GM001S 4K Mini LED monitör

Profesyonel özelliklere odaklanıldığında, Red Devils oyun monitörü, SRGB, DCI-P3 ve Adobe RGB renk gamlarının %99’unu kapsayarak olağanüstü kalite sunuyor. Profesyonel renk doğruluğu ayarı ve ΔE<1 ile göz koruma fonksiyonlarına da sahip. Çevresel ışığa göre parlaklık otomatik ayarlayabilen bu monitör, kullanıcıların kişiselleştirilmiş oyun deneyimleri için çeşitli ekran ve oyun modları sunuyor.

Sadece performansıyla değil, aynı zamanda RGB halka ambiyans aydınlatması, HDMI 2.1 ve DP gibi çeşitli arayüzler ve video iletimini ve ters şarjı destekleyen 90W Tip-C arayüzü ile de öne çıkıyor.

Bu etkileyici Red Magic oyun monitörü GM001S, Çin’de 5,499 yuan (~775$) başlangıç fiyatıyla ön siparişe sunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir