Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, I. Kariyer Planlama Etkinliği kapsamında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda bir seminer düzenledi. Seminerde, Ziraat Fakültesi öğrencileri ile tanışma, meslek ve meslek odası tanıtımı yapıldı. Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odası yönetim kurulu başkanı ve 2. başkanı da sektör deneyimlerini aktardı. Seminerde ayrıca Ziraat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen eğitimler ve sertifika programları hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Seminer sonunda ise konuşmacılara teşekkür belgesi takdim edildi.