İYİ Partili Kavuncu’dan “Akşener” paylaşımı: Sözü teşkilatımızın sözü, hadsizce okunan hiçbir sözün bizim için hükmü yok

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu, Meral Akşener‘in fotoğrafını paylaşarak “Sözü teşkilatımızın sözüdür. Göstereceği her istikamet teşkilatımızın pusulasıdır. Bunun haricindeki hadsizce okunan hiçbir sözün bizim için hükmü yoktur” notu düştü.

Son dönemde istifa ve Sakarya vekili Ümit Dikbayır’ın kesin ihraçla disipline sevk edilmesiyle gündemi meşgul eden İYİ Parti’de Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

TIKLAYIN | Ümit Dikbayır’dan videolu açıklama: İnanıyordum ki, Sayın Akşener, partiye verilen hiçbir emeği iftira, hırsızlık ve para ilişkileriyle aynı cümle içerisinde kullanmayacak ama olmadı

Sosyal medya hesabından Akşener’in fotoğrafını “Lider Meral Akşener” etiketiyle paylaşan Kavuncu, “Bilinsin ki Genel Başkanımızın sözü teşkilatımızın sözüdür. Bize göstereceği her istikamet teşkilatımızın pusulasıdır… Bunun haricindeki hadsizce okunan hiçbir sözün bizim için hükmü yoktur!” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir