Cennet Mahallesi’nde Aşıkları Oynamışlardı: Melek Baykal, Özkan Uğur’u Doğum Gününde de Unutmadı

Gülen yüzü, inanılmaz sesi ve deli dolu halleriyle hiç unutmayacağımız Özkan Uğur’u geçtiğimiz Temmuz ayında kaybetmiştik. Bugün Özkan Uğur’un doğum günüydü… Melek Baykal bir zamanlar Cennet Mahallesi’nde beraber oynadığı arkadaşını unutmadı, mesajıyla tüyleri diken diken etti. Detaylar?

MFÖ grubunun bir tanecik üyesi, deli dolu, içten halleri, hiç bitmeyen enerjisi ve benzersiz sesiyle gönlümüzde bir abi gibi taht kurmuş isimlerden biriydi Özkan Uğur.

Üç kez lenfoma kanserine yakalanan Özkan Uğur, kanserin son tekrarlayışında akciğerinde oluşan farklı problemler nedeniyle Temmuz ayında hayatını kaybetti.

Usta sanatçının vefatı yalnızca sanat dünyasını değil kendisini tanıyan dinleyen herkesi derin bir yasa boğdu.

Melek Baykal da rol arkadaşı Özkan Uğur’u unutmadı.

Mutlaka hatırlarsınız, Melek Baykal ve Özkan Uğur bir dönem Cennet Mahallesi’nde beraber rol almış, efsaneleşmiş Pembe ve Beter Ali ikilisine can vermişlerdi.

Melek Baykal, Cennet Mahallesi’ne de göndermede bulunarak Özkan Uğur için tüyleri diken diken eden bir doğum günü mesajı paylaştı. “Pembe’nin sana selamı var” dedi. ?

‘Gerçek bir sanatçı ile geçirdiğim bütün zamanlar için minnettarım sana… Unutmadan, Pembe Erdağı’nın da çok selamı var sana…Her gün seni soruyor, çok özlediğini, yerinin hiçbir zaman dolmayacağını söylüyor. Seni asla unutmayacağız.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir