Simge Sağın, Icardi hakkında ilk kez konuştu

Şarkıcı Simge Sağın’ın adı Galatasaray’ın Arjantinli yıldız golcüsü Mauro Icardi ile anılıyordu. Sağın, geçtiğimiz akşam Özgür Aras’ın düzenlediği ‘Rengarenk30Yıl’ gecesine katıldı.

Simge Sağın’ın ‘Aşkın Olayım’ şarkısı, Galatasaray’a transfer olan Mauro Icardi’nin gol sevincinden sonra statta çalması ile en çok dinlenenler arasına girmişti. Arjantinli golcü, şarkıyı sosyal medyasında paylaşmış ve Sağın’ı etiketlemişti.

BİRBİRLERİNİ TAKİBE ALDILAR

Sağın da bu paylaşıma sessiz kalmayıp, kalp emojisi ile kendi hesabında paylaşmıştı. Ardından ikili birbirini takibe almış ve Sağın, Beşiktaş’ı takipten çıkarmıştı.

“ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM”

“Golden sonra şarkımın çalınması tabii ki de çok hoşuma gitti” diyen Simge Sağın, “Icardi de paylaşınca, ben de paylaştım. Ben şarkımı paylaşan herkesi paylaşıyorum. Beş yıl önce çıkardığım bir albüm Türkiye’nin en çok dinlenilen albümü oldu. Çok mutlu ve gururluyum bu yüzden. Dinleyen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Muhabirlerin “Galatasaray maçına gitmeyi düşünüyor musunuz? Herhangi bir davet geldi mi?” sorusuna da yanıt veren Sağın, “Şu anlık herhangi bir davet gelmedi. Gelirse neden olmasın?” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*