Nam Salan Analist, İzlediği 4 Altcoin İsmini Verdi!

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, hafta sonu takip edeceği 4 altcoin paylaştı. Fiyat tahminleri, kritik destek/direnç seviyeleri ve uzun vadeli beklentileri şu şekilde…

Michaël van de Poppe, altcoin piyasasındaki yeni fırsatlara dikkat çekti

ATOM, TRIAS, XCAD ve WLD, Poppe’nin radarında yer alan en son kripto paralar oldu. Bu hafta güçlü bir çıkış yapan Worldcoin (WLD), analiste göre 2 dolar bölgesinde long pozisyon fırsatları sunuyor.

Worldcoin (WLD)

Open AI’dan Sam Altman tarafından kurulan Worldcoin, 24 Temmuz zirvesinden %70’den fazla değer kaybetti. Fiyatı şu anda 2.39 dolar bölgesine işlem görüyor. Poppe, 2.23 doların kırılması durumunda, 2 dolar bölgesine long pozisyon arayacağını söylüyor.

Bu arada, Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, kripto analiz şirketi Kaiko analistleri fiyatın 3 aya kadar 2 dolar bölgesine işlem görebileceğini tahmin ediyor.

XCAD Network (XCAD)

Piyasa değerine göre 331. sırada yer alan XCAD, bu hafta üstün performansıyla dikkat çekti. XCAD şu anda tüm zaman dilimlerinde çift haneli kazanç yazdırıyor.

Son durumda XCAD, son 24 saate göre %8 yükseldiği 1.40 dolar bölgesine işlem görüyor. Poppe’ye göre 1,5 ve 2 dolar dirençlerinin ardından sıradaki hedef 4-6 bölgesine olacak. Analizlerine göre:

En düşük seviyelerdeki büyük yükseliş eğilimi, trendi tersine çevirdiğimizi gösteriyor. Fiyat o zamandan beri 2 kattan fazla yükseldi. İlk gerçek direnç 1,50 dolarda. 2 doların ardından sırada 4-6 dolar olacak.

Trias Token (TRIAS)

TRIAS, Poppe’nin radarında yer alan az bilinen altcoin projelerinden biriydi. Fiyatı şu anda gün içi %4,5 artışla 3.86 dolardan işlem görüyor. Analiste göre boğaların sıradaki hedefi 4,50 dolar olacak. Poppe teknik grafiğin boğa sinyalleri vermeye devam ettiğini söylüyor:

TRIAS için oyun planım basit. Uzun vadeli destekten büyük bir sıçrama bekliyorum. Bu alan etrafında yeniden test, 4,50 dolara doğru bir tetikleyici olacak. Yükseliş trendinin devam etmesi açısından hala yükseliş var.

Cosmos (ATOM)

Listenin dikkat çeken isimlerinden ATOM, hafta boyunca piyasa eğilimine eşlik etti. Yukarıdaki altcoin’lerin aksine, tüm zaman dilimlerinde yatay hareketlerini sürdürdü. Fiyatı şu anda 9 dolar bölgesinin üzerinde işlem görüyor. Poppe, sıradaki fırsatlar için şunları söylüyor:

10.50 doların üzerinde ilgileniyorum. Ayrıca, 8 dolardan long pozisyon almak isterim.

Poppe ayrıca kripto yatırımcılarını heyecanlandıran tahminlere de yer verdi. Sıradaki boğa piyasasının yakın olduğunu ve mevcut seviyelerin fırsat olduğundan bahsetti:

Yaklaşan boğa döngüsüne hazır olun. Süper hızlı olacak ve hayatınızı değiştirebilir. Öğrenmeye devam edin, beceri oyununuzu geliştirin, kazançlarınızı ve paranızı birleştirin ve bundan en iyi şekilde yararlanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir